Ergonomické nosice Adapt NoMa

Ergonomické nosiče Adapt NoMa vám ponúkajú pohodlné nosenie pre vás a vášho dieťatka. Nosiče poskytujú možnosť predného a zadného nosenia. Navrhnuté sú tak aby poskytovali najlepšiu ergonomickú polohu, ktorá podporuje zdravý vývoj bedier a chrbtice dieťatka. Ideálna voľba pre dlhodobé nosenie. Pri výrobe nosičov používame materiály s certifikátom pre deti do 3 rokov. Nosiče sú certifikované a testované do hmotnosti 20 kg.

Počas nosenia nášho nosiča očaríte svoje okolie a vám prinesie zaručený komfort a radosť z nosenia. Každý NoMa nosič je vyrobený s láskou. Precízna práca šikovných rúk je odzrkadlená na kvalite nosiča, ktorú počas nosenia vidíte a cítite.

Veľkou výhodou je jednoduché nastavenie nosiča. Veľkosť nosiča si prispôsobíte na požadovanú veľkosť pomocou šnúrok. Na nastavenie šírky nosiča je určená šnúrka nachádzajúca sa nad bedrovým pásom v prednej časti nosiča. Výška nosiča sa nastaví pomocou šnúrok umiestnených na bočných stranách prednej časti nosiča. Počas nosenia je zaručená maximálna bezpečnosť.

V prípade, ak dieťatko zaspí v nosiči viete mu hlavičku zafixovať pomocou kapucne. 

Šatkovina

Od samého začiatku sa snažíme aby sme vám ponúkli iba ten najkvalitnejší produkt. Pred časom sme sa rozhodli prísť s niečím novým. Okrem neustáleho vývoja našich nosičov sme sa rozhodli aj pre výrobu a dizajn hlavného materiálu nosiča - šatkoviny. Starostlivo sme vybrali dodávateľov. Tkaniny, priadze, farbivá a ostatný pomocný materiál sú certifikované, aby vyhovovali bezpečnostným normám. Šatkovina je utkaná z priadze 100 % česanej bavlny. Česaná bavlna je na dotyk jemná a mäkká. Oproti obyčajnej bavlne je česaná bavlna nosnejšia. Preto je ideálna ako aj pre malé bábo tak aj pre staršie deti. Pri farbení šatkoviny sa používajú farby vhodné pre deti do 3 rokov a šetrné voči životnému prostrediu. 

Starostlivosť

Nosič ušitý z našich materiálov posielame ready to use (nie je potrebného ho pred prvým použitím prať). Nosič je možné prať v práčke pri teplote 30°C, všetky pracky musia byť zapnuté. Odporúčame prac v pracom vrecku a použiť prostriedok bez optických rozjasňovačov. Nesušiť v sušičke. 

Kategórie